TP-LINK JetStream smart switch TL-SG2428P, 24-Port PoE+, 4x SFP, Ver 4.0

552,90 (τιμή με ΦΠΑ)

TP-LINK – TL-SG2428P

Σε απόθεμα [Μικρό απόθεμα]

ΣΥΝΤΟΜΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:

Βάρος 4,510 kg (Συσκευασία)
Διαστάσεις 53,0 × 10,0 × 33,5 cm
Brand

Θύρες LAN

Ταχύτητα Δικτύου

Δεν υπάρχει το προϊόν που ψάχνετε;
Καλέστε στο 23940 26025 μας για να το παραγγείλουμε

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ
Κωδικός προϊόντος: TL-SG2428P Κατηγορίες: , ,

TP-LINK JetStream smart switch TL-SG2428P, 24-Port PoE+, 4x SFP, Ver 4.0

Το JetStream smart switch της TP-LINK είναι η ιδανική επιλογή για να επεκτείνετε τις θύρες δικτύου Gigabit, σε μικρά ή μεγάλα επαγγελματικά δίκτυα, με 24 θύρες Gigabit PoE+ με ταχύτητα 10/100/1000Mbps.
Παρέχει ένα ολοκληρωμένο σύνολο λειτουργιών όπως enterprise-level QoS, χρήσιμες στρατηγικές ασφαλείας και layer 2 management λειτουργία. Επιπλέον, είναι εξοπλισμένος με 4 SFP gigabit θύρες που προσθέτουν περισσότερη ευελιξία στο δίκτυο σας.
Μέσω της πλατφόρμας Network Defined Networking (SDN) της Omada, ενσωματώνει συσκευές δικτύου, συμπεριλαμβανομένων access points, switches και gateways, παρέχοντας σας 100% κεντρική διαχείριση cloud.

-Προϋπολογισμός 250W PoE: Θύρες PoE+ 24x 802.3at/af με συνολική τροφοδοσία 250W
-Πλήρεις θύρες Gigabit: 24x gigabit PoE+ θύρες και 4x gigabit SFP Slots παρέχουν συνδέσεις υψηλής ταχύτητας
-Ενσωματωμένο στο Omada SDN: Zero-Touch Provisioning (ZTP), Centralized Cloud Management και έξυπνη παρακολούθηση
-Κεντρική διαχείριση: Πρόσβαση στο cloud και την εφαρμογή Omada για εξαιρετικά εύκολη διαχείριση
-Στατική δρομολόγηση: Βοηθά στη δρομολόγηση εσωτερικής κίνησης για πιο αποδοτική χρήση των πόρων δικτύου
-Ισχυρές στρατηγικές ασφαλείας: IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X, Radius Authentication και άλλα
-Βελτιστοποίηση εφαρμογών φωνής και βίντεο: L2/L3/L4 QoS και IGMP
-IPv6: Υποστήριξη IPv6 με διπλή στοίβα IPv4/IPv6, εντοπισμός MLD, ανακάλυψη γειτονικού IPv6.

Τεχνικά χαρακτηριστικά
Standards and Protocols: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Interface: Θύρες 24x 10/100/1000 Mbps RJ45 (Αυτόματη διαπραγμάτευση/Αυτόματο MDI/MDIX), 4x Gigabit SFP Slots
Network Media:
-10BASE-T: Καλώδιο UTP κατηγορίας 3, 4, 5 (μέγιστο 100m)
-100BASE-TX / 1000Base-T: Καλώδιο UTP κατηγορίας 5, 5e ή παραπάνω (μέγιστο 100m)
-1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity: 2
PoE+ Ports(RJ45): Standard: συμβατό με 802.3at / af, Θύρες PoE+: 24 θύρες, Τροφοδοσία: 250 W
Dimensions(WxDxH): 440 x 220 x 44mm
Mounting: Rack Mountable
Max Power Consumption: 294.7 W (220 V/50 Hz) (με 250 W PD συνδεδεμένο)
Max Heat Dissipation: 1005.66 BTU/hr (220 V/50 Hz) (με 250 W PD συνδεδεμένο)
Bandwidth/Backplane: 56Gbps
Packet Forwarding Rate: 41.7 Mpps
MAC Address Table: 8K
Packet Buffer Memory: 4.1 Mbit
Jumbo Frame: 9 KB

Περιεχόμενα συσκευασίας
JetStream Smart Switch TL-SG2428P
Power Cord
Quick Installation Guide
Rackmount Kit
Rubber Feet

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ
http://www.tp-link.gr/support-contact.html
Επικοινωνία: +30 210 6148834
Χρέωση: Αστική, αναλόγως τον πάροχο και την προέλευση κλήσης
Email: [email protected]
Ωράριο Λειτουργίας: Δευτέρα με Παρασκευή, 09:00 – 17.30 (πλην επίσημων αργιών)

Βάρος 4,510 kg (Συσκευασία)
Διαστάσεις 53,0 × 10,0 × 33,5 cm
Brand

Θύρες LAN

Ταχύτητα Δικτύου

Σε όλα τα προϊόντα μας παρέχεται εγγύηση λειτουργίας και ποιότητας. Η εγγύηση των προϊόντων έχει διάρκεια ενός έτους από την ημερομηνία τιμολόγησής τους. Επίσης παρέχουμε σε όλα τα προϊόντα μας τεχνική υποστήριξη και τεχνικό έλεγχο κατόπιν συννενόησης.

Μπορείτε να παραλάβετε την παραγγελία σας στο σπίτι ή να σας σταλεί σε όποια άλλη διεύθυνση δηλώσετε στην παραγγελία σας αν για παράδειγμα θέλετε να την στείλετε δώρο σε κάποιον φίλο ή συγγενή. Η αποστολή δεμάτων έως 10 kg εντός Ελλάδος γίνεται με Courier.

Οι πελάτες συνδυάζουν την αγορά